Connect with us

MK takmičenja KSV

Propozicije MK takmicenja 2020/2021
435_2_Odluka UO_Takse sluzbenih lica
DSCORE Uputstvo PRINT SCREEN V2
Zapisnik za utakmice A4

LICENCIRANJE MK EKIPA:

KSS Licenciranje mk ekipa 2020/2021
KSS Kategorije godišta boje licenci 2020/2021
215/2 Odluka UO Godišta muške kategorije
216/2 Odluka UO Godišta ženske kategorije

BILTENI:

KSV MK Bilten 1
KSV MK Bilten 2

DELEGIRANJE I RASPORED UTAKMICA:

22 KSV MK RASPORED I DELEGIRANJE UTAKMICA 10.04.2021.
21 KSV MK RASPORED I DELEGIRANJE UTAKMICA 03.04.2021.
20 KSV MK RASPORED I DELEGIRANJE UTAKMICA 27.03.2021.
19 KSV MK RASPORED I DELEGIRANJE UTAKMICA 20.03.2021
18 KSV MK RASPORED I DELEGIRANJE UTAKMICA 13.03.2021.
17 KSV MK RASPORED I DELEGIRANJE UTAKMICA 06.03.2021.
16 KSV MK RASPORED I DELEGIRANJE UTAKMICA 27.02.2021.
15 KSV MK RASPORED I DELEGIRANJE UTAKMICA 20.02.2021.
14 KSV MK RASPORED I DELEGIRANJE UTAKMICA 13.02.2021.
13 KSV MK RASPORED I DELEGIRANJE UTAKMICA 06.02.2021.
12 KSV MK RASPORED I DELEGIRANJE UTAKMICA 19.12.2020.
11 KSV MK RASPORED I DELEGIRANJE UTAKMICA 12.12.2020.
10 KSV MK RASPORED I DELEGIRANJE UTAKMICA 05.12.2020.
09 KSV MK RASPORED I DELEGIRANJE UTAKMICA 28.11.2020.
08 KSV MK RASPORED I DELEGIRANJE UTAKMICA 21.11.2020.
07 KSV MK RASPORED I DELEGIRANJE UTAKMICA 14.11.2020.
06 KSV MK RASPORED I DELEGIRANJE UTAKMICA 07.11.2020.
05 KSV MK RASPORED I DELEGIRANJE UTAKMICA 31.10.2020.
04 KSV MK RASPORED I DELEGIRANJE UTAKMICA 24.10.2020.
03 KSV MK RASPORED I DELEGIRANJE UTAKMICA 17.10.2020.
02 KSV MK RASPORED I DELEGIRANJE UTAKMICA 10.10.2020.
01 KSV MK RASPORED I DELEGIRANJE UTAKMICA 03.10.2020.