Košarkaški savez Vojvodine Obaveštenja KK SPORTS WORLD OSVOJIO TREĆE MESTO NA F8 FINALNOM TURNIRU KSS ZA U15 PIONIRE U ARILJU

KK SPORTS WORLD OSVOJIO TREĆE MESTO NA F8 FINALNOM TURNIRU KSS ZA U15 PIONIRE U ARILJU post thumbnail image

KK “Sport’s World” iz Novog Sada osvojio III mesto na F8 Finalnom turniru KSS U15 pionire u Arilju od 17.05.2024. do 19.05.2024. godine.

Organizacija završnog turnira pionirskog prvenstva Srbije u košarci ,,Final eight“ poveren je košarkaskom klubu “Klik” uz podršku opštine Arilje i Košarkaškog saveza Srbije.

Učešće na F8 završnom turniru su izborili KK Partizan, KK Crvena zvezda, KK Banjica Mega, KK Tamiš, KK Flesh, KK Radnički DOO, KK Trijumf i KK Sport’s World.

Pehar za treće mesto kapitenu ekipe Sports World, Milošu Aćimoviću, uručio je Gordan Todorović, a brončane medalje Bojan Popović i Vladimir Vukajlović.